Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПОДАТКОВА РЕФОРМА

16 червня 2015, 09:00
138
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Податкова реформа в Україні, яка передбачає створення нової фіскальної системи та її запуск з 1 січня 2016 року, буде побудована на польській моделі децентралізації. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус на форумі Ради євро-атлантичного партнерства в Польщі.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Міністр зазначив, що точкові зміни, які раніше вносилися до Податкового кодексу, не були податковою реформою і лише оптимізували окремі елементи фіскальної системи.

«Зменшення кількості податків з 22 до 11 у грудні не зменшило тиск на бізнес, але збільшило обсяг податкового прибутку для регіонів. За перший квартал 2015 року на 10 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року», - підкреслив глава Мінекономрозвитку.

Абромавичус закликає парламент прийняти новий Податковий кодекс не пізніше жовтня поточного року, щоб документ набрав чинності з 1 січня 2016 року. «У січні 2016 року - отримуємо нову податкову систему, яка, я сподіваюся, приведе до зменшення тіньового сектору економіки, залучення інвестицій та збільшення кількості робочих місць. Ми йтимемо до польської моделі податкової реформи», - сказав він.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що наразі (друга половина червня, тобто трохи більше 3 місяців до озвученого строку прийняття нової реформи) ще навіть приблизно не відомо, що саме має намір змінювати в системі оподаткування уряд.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини