Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ САМОБУДІВ

10 червня 2015, 09:03
166
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінрегіон роз'яснив деякі норми нового Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передусім держорган нагадав, що для будинків загальною площею до 300 кв. м та госпбудівель до 100 кв. м техобстеження для прийняття в експлуатацію може проводитися під час технічної інвентаризації. При цьому документом, що свідчить про успішне проведення техогляду, може слугувати техпаспорт, оформлений до 29 квітня 2013 року.

Варто зазначити, що у разі відсутності з об'єктивних причин у заявника інформації, отриманої виконавцем від місцевого органу містобудування та архітектури, це не може бути перешкодою для проведення процедури прийому в експлуатацію.

ПРОТЕ:

Об'єкт може бути не прийнятий в експлуатацію, якщо під час обстеження виявлено відхилення від вимог державних будівельних норм, що визначені цими нормами як неприпустимі (заборонені).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини