Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ САМОБУДІВ

10 червня 2015, 09:03
101
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінрегіон роз'яснив деякі норми нового Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передусім держорган нагадав, що для будинків загальною площею до 300 кв. м та госпбудівель до 100 кв. м техобстеження для прийняття в експлуатацію може проводитися під час технічної інвентаризації. При цьому документом, що свідчить про успішне проведення техогляду, може слугувати техпаспорт, оформлений до 29 квітня 2013 року.

Варто зазначити, що у разі відсутності з об'єктивних причин у заявника інформації, отриманої виконавцем від місцевого органу містобудування та архітектури, це не може бути перешкодою для проведення процедури прийому в експлуатацію.

ПРОТЕ:

Об'єкт може бути не прийнятий в експлуатацію, якщо під час обстеження виявлено відхилення від вимог державних будівельних норм, що визначені цими нормами як неприпустимі (заборонені).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини