Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КЛЕЙМУВАННЯ ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ

3 червня 2015, 09:00
669
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін вніс зміни до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій. Зокрема, уточнено, хто є платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування під час клеймування державним пробірним клеймом ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів казенними підприємствами пробірного контролю.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Отже, збір на обов'язкове державне пенсійне страхування під час клеймування ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів сплачується:

  • фізособами - при здійсненні казенними підприємствами пробірного контролю клеймування державним пробірним клеймом ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, поданих фізичними особами. Казенні підприємства пробірного контролю здійснюють видачу таким особам проклеймованих ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів за наявності платіжного документа про сплату збору;

  • суб'єктами господарювання - протягом 10 календарних днів, які настають за останнім днем місяця, в якому цей збір був нарахований. Такі суб'єкти протягом 5 календарних днів після граничного строку сплати збору подають казенному підприємству пробірного контролю платіжні документи про його сплату.

Збір сплачується залежно від вартості основного дорогоцінного металу (золото, срібло, платина, паладій) у перерахунку на масу чистого металу, що міститься в сплаві, з якого виготовлено ювелірний чи побутовий виріб, визначеної за офіційним курсом Нацбанку на банківські метали на час подання таких виробів на клеймування до казенного підприємства пробірного контролю.

ПРОТЕ:

Слід звернути увагу, що платниками збору за новими правилами є особи, які подають вироби на клеймування, а не особи, які здійснюють торгівлю такими виробами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини