Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ШТРАФИ У СФЕРІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

26 травня 2015, 09:01
161
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

До парламенту надійшов законопроект № 2916, яким запропоновано підвищити штрафи за порушення правил руху великовагового автотранспорту.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У разі прийняття цього проекту за порушення правил проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами на водіїв накладатиметься штраф від 300 до 400 неоподатковуваних мінімумів (5100 - 6800 гривень). Для посадових осіб підприємств, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію ТЗ, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, штраф становитиме 400 - 500 неоподатковуваних мінімумів (6800 - 8500 гривень).

У той же час перевантаження і рух великовагових транспортних засобів без дозволу на участь у дорожньому русі або документа про внесення плати за проїзд або порушення певних у вказаному дозволі умов і режиму проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами для водіїв обійдеться в 6800 гривень штрафу, а для осіб, зобов'язаних отримувати такі документи, - в 10 200 гривень.

Відмова водія транспортного засобу від проходження габаритно-вагового контролю закінчиться для нього штрафом у 5100 гривень.

При цьому повторне вчинення будь-якого з цих порушень протягом року з моменту притягнення до відповідальності подвоюватиме суму штрафу. Якщо ж порушення здійснено втретє протягом року, до покарання додається конфіскація транспортного засобу.

ПРОТЕ:

Далеко не факт, що проект буде прийнято.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини