Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ГРОМАДСЬКІ ОБВИНУВАЧІ

25 травня 2015, 09:06
251
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада 22 травня прийняла Закон на основі законопроекту № 1165, яким впроваджується інститут громадських обвинувачів за корупційними злочинами.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Громадським обвинувачем може бути будь-яка фізична або юридична особа, яка безпосередньо є потерпілою від кримінального злочину або якій стало відомо про вчинення щодо інших осіб кримінального правопорушення.

Для отримання статусу громадського обвинувача потрібно буде подати слідчому або прокурору заяву/повідомлення про вчинення відповідного кримінального правопорушення та заяву про проведення кримінального провадження у формі громадського обвинувачення. З цього моменту у заявника виникають всі процесуальні права, зокрема право використовувати спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації. При цьому отримані у такий спосіб докази за будь-яких умов повинні визнаватися допустимими.

Крім того, скасовано кримінальну й адміністративну відповідальність за зберігання, придбання, збут і використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

ПРОТЕ:

Таким чином, можна чекати, що бізнес з надання послуг негласного отримання інформації активізується.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини