Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДІЯЛЬНІСТЬ БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА

25 травня 2015, 09:01
209
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Рада бізнес-омбудсмена готова приймати скарги від бізнесу на органи державної влади, підконтрольні державні компанії або чиновників. Про це на брифінгу у Будинку Уряду повідомив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Наша команда ретельно розглядатиме ці скарги, і на основі розгляду скарг ми готуватимемо рекомендації державним органам або державним компаніям, що треба виправити, що треба зробити, щоб бізнес-клімат в Україні покращився», - зазначив бізнес-омбудсмен.

Прийматимуться тільки скарги на дії державних органів, а не приватного бізнесу. За словами А. Шемети, офіс бізнес-омбудсмена - це досудовий орган, який не розглядатиме спори, якщо вони паралельно розглядаються в судах.

Скарги можна буде подавати як у звичайній формі, так і через інтернет.

Крім того, Рада бізнес-омбудсмена публічно звітуватиме перед суспільством у вигляді квартальних і річних звітів, в яких публікуватимуться найважливіші справи.

Нагадаємо, що Рада бізнес-омбудсмена є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Кабміну. Вона створена з метою сприяння прозорій діяльності органів державної влади, суб'єктів господарювання, що належать до сфери їх управління, попередження корупційних дій та інших порушень законних інтересів суб'єктів підприємництва.

ПРОТЕ:

Звернемо увагу, що бізнес-омбудсмен може лише рекомендувати тим чи іншим органам вжити заходів щодо припинення або недопущення порушення прав бізнесу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини