Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАКОН ПРО ПОЛІЦІЮ

19 травня 2015, 09:06
184
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

До парламенту надійшов урядовий законопроект № 2822 «Про національну поліцію», спрямований на реформування системи органів внутрішніх справ, що існує зараз.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно з проектом новий орган - Національна поліція - буде покликаний нести передусім функції нині діючих міліції громадської безпеки, кримінальної міліції, Державтоінспекції, а також Держслужби охорони. Крім того, у складі Національної поліції діятимуть спеціальна поліція і поліція особливого призначення, аналогічні існуючим міліційним структурам. Фактично зі складу нового органу зникнуть лише судова міліція(її передбачається замінити створюваною при Державній судовій адміністрації воєнізованою охороною) та міліція внутрішньої безпеки (її функції будуть передані Національному бюро розслідувань).

У новому документі дуже детально описано права та обов'язки співробітників Національної поліції, зокрема щодо застосування сили, спецзасобів та зброї. Таким чином, ці норми винесено з відомчих інструкцій на рівень закону.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що формування Національної поліції планується завершити в 2016 році. Про це свідчить, зокрема, дозвіл до 31 грудня 2016 року використовувати бланки, печатки, посвідчення тощо старого зразка.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини