Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

13 травня 2015, 09:06
150
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

9 травня набрали чинності два закони, спрямовані на забезпечення правових та економічних засад здійснення енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності об'єктів державної та комунальної власності.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Закон № 327-VIII «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізацїі» поширюється на держзакупівлі енергосервісу, що здійснюються відповідно до Закону «Про здійснення державних закупівель», і встановлює їх особливості.

Цей Закон застосовується до всіх замовників, що здійснюють закупівлі енергосервісу, незалежно від вартості предмета закупівлі. Типовий енергосервісний договір затверджується Кабінетом Міністрів. Предметом договору є здійснення енергосервісу виконавцем енергосервісу, оплата якого здійснюється за рахунок досягнутого в результаті здійснення енергосервісу скорочення споживання і витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів та/або ж/к послуг порівняно зі споживанням (витратами) за відсутності таких заходів.

Протягом п'яти років з дня набрання чинності Законом у разі відсутності приладів обліку, необхідних для визначення базового рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів і житлово-комунальних послуг, передбачений енергосервісним договором рівень скорочення замовником енергосервісу споживання або витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів і житлово-комунальних послуг не може становити менше 30%.

ПРОТЕ:

Ці документи в основному регулюють питання закупівлі енергосервісних послуг за бюджетні кошти.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини