Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

УПОВНОВАЖЕНЕ РЕЙТИНГУВАННЯ

12 травня 2015, 09:01
192
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку рішенням від 23 березня 2015 роки № 364 затвердила нове Положення про конкурс з визначення уповноважених рейтингових агентств.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Конкурс проводитиметься щорічно, і його ініціатором виступатиме НКЦПФР.

Для участі в конкурсі претенденти подають такі документи: заяву; копії засновницьких документів; аудиторський висновок щодо фінансового стану юрособи; реєстраційну картку; інформацію про філії; відомості про участь юрособи у будь-яких об'єднаннях підприємств; інформацію про посадових осіб органів управління; інформацію про засновників та учасників юрособи; інформацію про суб'єктів господарювання, в яких юрособа є власником або користується акціями; інформацію про чисельність працівників юрособи; інформацію щодо пов'язаних осіб юрособи.

Конкурс проводитиметься в два етапи. На першому етапі конкурсною комісією розглядаються заяви претендентів на участь у конкурсі та здійснюється опис поданих претендентами документів. На другому етапі конкурсна комісія визначає переможців конкурсу.

ПРОТЕ:

Рейтингові агентства, що не потрапили до уповноважених, зможуть звертатися до НКЦПФР, пропонуючи ініціювати проведення нових конкурсів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини