Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛІНІЯ ЗІТКНЕННЯ

7 травня 2015, 09:06
236
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів розпорядженням від 05.05.2015 року № 428-р затвердив переліки населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (додаток 1 до розпорядження № 1085), та населених пунктів, що знаходяться на лінії зіткнення (додаток 2 до розпорядження № 1085).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Оновлено Перелік населених пунктів, на території яких органи держвлади тимчасово не здійснюють свої повноваження. У Донецькій області це міста обласного значення Донецьк, Горлівка, Дебальцеве (окрім Світлодарська і смт Миронівський), Докучаєвськ, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ, Ясинувата; Амвросіївський, Старобешівський, Шахтарський райони, а також частково Артемівський, Волноваський, Мар'їнський, Новоазовський, Тельманівський і Ясинуватський райони; у Луганській області - міста обласного значення Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Краснодон, Первомайськ, Ровеньки, Свердловськ, Стаханов, а також Антрацитівський, Краснодонський, Лутугинський, Перевальський, Свердловський і Слов'яносербський райони.

До Переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, потрапили населені пункти, розміщені в Донецькій області. У тому числі це міста обласного значення Авдіївка і Дзержинськ, населені пункти Світлодарськ, Миронівський, Сартана, Талаківка, Ломакине, низка населених пунктів в Артемівському, Волноваському, Мар'їнському та Ясинуватському районах.

ПРОТЕ:

Таким чином, створено умови для отримання довідок про форс-мажор при роботі з контрагентами, зареєстрованими у відповідних населених пунктах.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини