Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

МЕДИЧНА ПРАКТИКА

31 грудня 2014, 09:02
187
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Держпідприємництво звернулося до уряду з проханням доручити МОЗ виключити з постанови № 756 норму про необхідність подавати додаткові документи на ліцензію на медпрактику (окрім заяви).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За інформацією, наданою суб'єктами господарювання, що займаються медичною практикою в Україні, для отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності з медичної практики разом із заявою треба надати серед іншого відомості про наявність нормативно-правових документів, у тому числі нормативних документів з питань стандартизації, необхідних для здійснення відповідного виду госпдіяльності.

Проте, враховуючи постійну зміну і вдосконалення нормативно-правової бази у відповідній сфері, суб'єкт господарювання може надати відомості, які є застарілими. Таким чином, заява залишається без розгляду, а заявник повинен готувати новий пакет документів.

Згідно з Переліком документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, до заяви про видачу ліцензії на здійснення госпдіяльності з медичної практики додаються відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання (за формою, встановленою ліцензійними умовами) про наявність нормативно-правових документів, у тому числі нормативних документів з питань стандартизації, необхідних для здійснення відповідного виду госпдіяльності.

Держпідприємництво звертає увагу, що на сьогодні наявність цієї норми в постанові № 756 приводить до її неоднозначного розуміння суб'єктами господарювання, які повинні виконувати відповідні вимоги, і на практиці створює передумови виникнення корупційної складової внаслідок суб'єктивного визначення відповідності законодавству та ліцензійним умовам з боку органів державної влади.

ПРОТЕ:

Навряд чи реакція на це звернення з'явиться до завершення новорічних свят. Та і реакція МОЗ може бути не дуже оперативною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини