Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ІМПОРТНИЙ ЗБІР

30 грудня 2014, 09:03
211
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Рада в другому читанні та в цілому проголосувала за законопроект, яким пропонується з 1 січня 2015 року запровадити додатковий імпортний збір 5% і 10%. За законопроект № 1562 проголосували 256 народних депутатів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Проектом закону передбачається тимчасове запровадження строком на 12 місяців, починаючи з 1 січня 2015 року, додаткового імпортного збору як особливого виду мита в розумінні Митного кодексу.

Додатковий імпортний збір пропонується стягувати з товарів, що ввозяться на митну територію України в митному режимі імпорту (тобто для вільного обігу на митній території України), незалежно від країни їх походження, за ставками:

- 10% для товарів, що класифікуються в товарних групах 1 - 24 згідно з УКТЗЕД;

- 5% для товарів, що класифікуються в 25 - 97 товарних групах згідно з УКТЗЕД;

- 10% для товарів, що підлягають оподаткуванню ввізним митом згідно зі статтею 374 Митного кодексу України.

Додатковий імпортний збір стягуватиметься при ввезенні життєво необхідних товарів, а саме: природний газ, вугілля енергетичне, паливо для АЕС, нафта, нафтопродукти, банкноти та банківські метали, гуманітарна допомога, товари, що звільняються від сплати ввізного мита відповідно до міждержавних домовленостей, окрім вільної торгівлі.

ПРОТЕ:

За словами Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, додатковий імпортний збір не поширюватиметься на мазут, вугілля, ліки, медичні вироби, ліки для онкохворих та медикаменти для гемодіалізу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини