Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДАНІ ПРО МАЙНО

26 грудня 2014, 09:04
141
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів затвердив порядок доступу до майнових реєстрів, що дає можливість кожному українцю отримати інформацію про власників нерухомого майна. Про це на засіданні Кабміну повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Документ прийнято згідно зі статтею 28 Закону «Про державну реєстрацію речових прав». За словами Павла Петренка, цей крок ставить Україну на один рівень з країнами Євросоюзу.

Документ дає можливість фізичним та юридичним особам отримати з майнових реєстрів інформацію про нерухоме майно. Також цей порядок надає доступ до реєстрів спеціальним профільним особам: нотаріусам, адвокатам, органам державної влади.

Міністр повідомив, що відкриття реєстрів матиме антикорупційний ефект. Кожен зможе перевірити, наскільки інформація, яку чиновники зазначають у деклараціях, правдива та чи відповідає вона їх реальному майновому стану. Крім того, відкриття реєстрів оживить інвестиційний клімат.

Доступ до реєстрів майнових прав для всіх охочих буде відкритий з початку 2015 року. Інформацію можна буде отримати як в електронному, так і в паперовому вигляді.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що, наприклад, Реєстр прав на нерухомість ще далеко не повний - інформації про безліч об'єктів в ньому просто немає.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини