Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

РИНОК ЕНЕРГЕТИКИ

23.12.2014, 09:05
127
0

Кабмін дозволив усім компаніям імпортувати електроенергію
Кабмін дозволив усім компаніям імпортувати електроенергію

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін прийняв рішення дозволити будь-якій компанії, що працює на ринку електроенергетики, безпосередньо закуповувати електричну енергію за імпортом. Про це говориться в розпорядженні від 19 грудня № 1238-р.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Нагадаємо, раніше було прийнято рішення уряду (розпорядження КМ від 05.12.2014 № 1188-р), яке дало право державній компанії «Укрінтеренерго» тимчасово закуповувати електричну енергію з інших країн. Але «Укрінтеренерго» так і не уклало угоди на придбання за імпортом електричної енергії.

Також Прем'єр-міністр дав доручення Міністерству енергетики та вугільної промисловості чітко і щоденно інформувати народ України про те, коли, на яких територіях та на скільки відключатиметься електрична енергія.

Крім того, персонально Міністру Володимиру Демчишину доручено невідкладно вжити заходів щодо зменшення віялових відключень та для рівноцінного відключення всіх територій України, у тому числі тимчасово непідконтрольних.

ПРОТЕ:

Залишається знайти країни, які готові продавати електроенергію, а також укласти договори з відповідними енергокомпаніями.


Увійдіть, щоб залишити коментар