Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РИНОК ЕНЕРГЕТИКИ

23 грудня 2014, 09:05
204
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін прийняв рішення дозволити будь-якій компанії, що працює на ринку електроенергетики, безпосередньо закуповувати електричну енергію за імпортом. Про це говориться в розпорядженні від 19 грудня № 1238-р.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Нагадаємо, раніше було прийнято рішення уряду (розпорядження КМ від 05.12.2014 № 1188-р), яке дало право державній компанії «Укрінтеренерго» тимчасово закуповувати електричну енергію з інших країн. Але «Укрінтеренерго» так і не уклало угоди на придбання за імпортом електричної енергії.

Також Прем'єр-міністр дав доручення Міністерству енергетики та вугільної промисловості чітко і щоденно інформувати народ України про те, коли, на яких територіях та на скільки відключатиметься електрична енергія.

Крім того, персонально Міністру Володимиру Демчишину доручено невідкладно вжити заходів щодо зменшення віялових відключень та для рівноцінного відключення всіх територій України, у тому числі тимчасово непідконтрольних.

ПРОТЕ:

Залишається знайти країни, які готові продавати електроенергію, а також укласти договори з відповідними енергокомпаніями.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини