Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З КРИМУ

19 грудня 2014, 09:05
175
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національний банк України скасував чинне з 3 листопада рішення про визнання нерезидентами переселенців з Автономної Республіки Крим, що проживають на материковій частині України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Фізична особа, яка є внутрішньо переміщеною особою та отримала передбачену законодавством України довідку, що засвідчує її проживання на материковій частині України, є резидентом України. Для цілей ідентифікації внутрішньо переміщеної особи місцем її проживання на території України є адреса житла, зазначена у довідці», - сказано в постанові Правління Нацбанку від 16 грудня 2014 р. № 810.

Крім того, розрахунки між юридичними особами (фізособами-підприємцями), зареєстрованими на материковій території України, та суб'єктами Криму за поточними торговими операціями здійснюються в іноземній валюті та гривні.

Цією ж постановою НБУ заборонив українським банкам використовувати при здійсненні банківських операцій документи, видані суб'єктам Криму органами Російської Федерації і органами, створеними на території Криму.

ПРОТЕ:

Фактично НБУ таким чином зробив можливими прямі платежі в Крим тільки на адресу тих підприємств, які були створені до втрати Україною контролю над півостровом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини