Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АГРАРІЯМ ДОПОМОЖУТЬ

15 грудня 2014, 09:00
160
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Уряд пропонує прийняти закон про локальні ринки і хоче відновити програму компенсації процентної ставки за кредитами малим сільгосппідприємствам.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк зазначив, що сільське господарство - єдина галузь, в якій спостерігалося зростання - на 16%: «Великі аграрні компанії продемонстрували неймовірне зростання».

Водночас глава уряду підкреслив необхідність підтримки малого та середнього аграрного бізнесу: «Він виконує не лише і не стільки економічну функцію. Він виконує соціальну функцію».

Тому уряд пропонує прийняти закон про локальні ринки, щоб дати малим і середнім сільгоспвиробникам можливість реалізовувати свою продукцію всередині України.

А. Яценюк також повідомив, що коли з'явиться ресурс у держбюджеті, уряд відновить програму компенсації процентної ставки за кредитами, що видаються малими сільськогосподарськими підприємствами.

«Україна повинна захопити лідерство на світових продовольчих ринках. У когось є нафта, у когось є газ, а у нас є те, без чого неможливо прожити - їжа», - додав він.

ПРОТЕ:

Поки уряд ще не подав навіть проектів нормативних актів, які б передбачали реалізацію озвучених ініціатив.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини