Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КРИМСЬКІ АКТИВИ

11 грудня 2014, 09:00
143
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У роз'ясненні від 9 грудня ДФС розповіла, як переводяться матеріальні активи з ВЕЗ «Крим» на іншу територію України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно зі статтею 15 Закону про створення ВЕЗ «Крим» основні засоби, що належать юрособам, які переносять місце своєї діяльності з окупованої території на материк для подальшої госпдіяльності, звільняються від будь-якого оподаткування. Це відбувається, якщо такі основні засоби знаходилися на балансі підприємства станом на 1 січня 2014 року у вільному обігу на території України.

При переведенні з ВЕЗ «Крим» на іншу територію України матеріальних активів для підтвердження права на застосування пільгового режиму оподаткування платник може подати до митного органу документи, що підтверджують перебування таких запасів і матеріальних активів на балансі платника податків станом на 1 січня 2014 року.

Основні засоби, переведені з ВЕЗ «Крим» на материк, можуть бути відчуженими до їх введення в експлуатацію за новим місцем розташування на іншій території України. Таке відчуження можливе і протягом 12 місяців після введення в експлуатацію за умови сплати податків, зборів відповідно до статті 30 Податкового кодексу.

Якщо основні засоби, ввезені з території ВЕЗ «Крим» на материк, будуть відчужені без введення їх в експлуатацію або до завершення 12 місяців після введення в експлуатацію, платник податків, який здійснив постачання таких основних засобів, повинен нарахувати пеню у розмірі 120% річних облікової ставки НБУ. Пеня нараховується за період з дати розмитнення таких засобів до дати сплати нарахованих сум податку до бюджету.

ПРОТЕ:

Остаточне рішення про застосування пільг, як і раніше, в тому або іншому випадку залишається за конкретним митником.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини