Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ДИСКРИМІНАЦІЯ В КРИМУ

8.12.2014, 09:01
93
0

Суд встановить, чи дискримінував Нацбанк кримчан
Суд встановить, чи дискримінував Нацбанк кримчан

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Окружний адміністративний суд м. Києва відкрив провадження у справі № 826/17587/14 про визнання протиправним та скасування окремих норм постанови Нацбанку від 3 листопада 2014 року № 699 «Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Позивачі просять визнати протиправними та такими, що дискримінують за ознакою місця проживання / реєстрації / місцезнаходження, дії Нацбанку щодо встановлення обмежень в реалізації фізичними та юридичними особами, що знаходяться (зареєстровані / постійно проживають) на території Криму, права на здійснення банківських операцій та обмін валюти. Також вони вимагають відшкодування моральної шкоди. Зазначимо, про дискримінаційний характер постанови заявляли правозахисники. Банкіри просили відкласти дію нового режиму операцій за рахунками кримчан.

Розгляд справи призначено на 11:15 18 грудня 2014 року за адресою: вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1, блок Б, зал судового засідання № 35.

ПРОТЕ:

Не варто забувати, що кримські юридичні та фізичні особи тепер мають у податкових та фінансових відносинах статус нерезидентів.


Увійдіть, щоб залишити коментар