Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

БЮДЖЕТ-2015

27 листопада 2014, 09:01
141
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Триває робота над проектом державного бюджету на 2015 рік. Мінфін розглядає два сценарії прогнозування його показників - оптимістичний і песимістичний.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Мінфін пропонує стриманий сценарій розвитку макроекономічної ситуації - орієнтуватися на номінальний ВВП у розмірі 1 трлн 720 млрд грн.; так, падіння реального ВВП оцінюється на рівні 4,5%, інфляція - 13,4%. Сума запланованих доходів становить близько 530 млрд грн. За оптимістичним сценарієм - падіння ВВП становитиме 2,4% при інфляції 11,5%. Залежно від затверджених показників розраховуватиметься дефіцит (очікується - на рівні 3,8%).

За інформацією Мінфіну, держбюджет наступного року розглядатиметься парламентом у комплексі зі змінами податкового законодавства та бюджетних взаємовідносин. Це дозволить підвищити самостійність місцевих бюджетів, удосконалити управління коштами і дасть додаткові повноваження місцевим громадам.

ПРОТЕ:

Сьогодні тривають консультації з МВФ. Після остаточного погодження у затверджені макроекономічні показники буде внесено зміни.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини