Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДАНІ ПРО ВИГОДООДЕРЖУВАЧІВ

27 листопада 2014, 09:05
167
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

25 листопада набув чинності Закон № 1701-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» (далі - Закон). Серед своїх положень Закон передбачає обов'язок не лише для новостворених юридичних осіб, але й для тих, хто був зареєстрований до 25 жовтня 2014 року, подати державному реєстратору дані про своїх кінцевих вигодоодержувачів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Прикінцеві та перехідні положення Закону визначають, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом, подають державному реєстратору зведення про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник - юридична особа, протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом. Тобто юридичним особам для цього відведено термін до 26 квітня 2015 року.

ПРОТЕ:

Законом також було доповнено Кодекс про адміністративні правопорушення новим складом адмінправопорушення, що передбачає адміністративну відповідальність за неподання юридичною особою державному реєстратору інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи. Такий штраф може бути накладено на керівника юридичної особи або на особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчий орган). Розмір штрафу - від трьохсот до п'ятисот НМДГ. У зв'язку з цим ігнорування припису про подання таких відомостей державному реєстратору загрожує настанням адміністративної відповідальності.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини