Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КОНКУРС ДЛЯ ФОНДОВИХ БІРЖ

24 листопада 2014, 09:01
89
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомила, що 25 грудня 2014 року об 11-00 в її приміщенні буде проведено конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватися публічне розміщення облігацій міжнародних фінансових організацій.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Претендентом на участь у конкурсі можуть бути фондові біржі, що мають ліцензію на здійснення профдіяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку, видану в установленому порядку.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати заяву, оформлену відповідно до вимог Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій міжнародних фінансових організацій.

Заяви подаються за адресою: 01010, м. Київ-601, вул. Московська, 8, корп. 30, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Граничний строк прийняття документів на конкурс - 9 грудня 2014 року.

ПРОТЕ:

Претендентам треба бути дуже уважними при оформленні заяви на участь у конкурсі. Адже заповнення або оформлення заяви з порушенням вимог Положення є підставою для її відхилення конкурсною комісією.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини