Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЕРЕДОПЛАТА В ОБОРОННИХ ЗАКУПІВЛЯХ

18 листопада 2014, 09:01
208
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Набули чинності зміни до постанов Кабміну «Питання державного оборонного замовлення» (далі - Питання) та «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (далі - Постанова), присвячені використанню передоплати при закупівлях товарів і послуг оборонного значення.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Питання були доповнені положенням про те, що в умовах особливого періоду, надзвичайного стану і в період проведення АТО державні контракти на закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової та спеціальної техніки можуть передбачати передоплату. У свою чергу, новою нормою Постанови стало те, що під час оборонних держзакупівель, спрямованих на відсіч військової агресії, охорону державного кордону та захист держави в умовах особливого положення, НС і АТО, розпорядники бюджетних коштів можуть здійснювати передоплату.

ПРОТЕ:

Для застосування передоплати потрібно дотримання умови щодо обґрунтування необхідності задоволення невідкладних потреб, наявність фінансових витрат, а також наявність необхідності в передоплаті з боку постачальника товарів, виконавця робіт, надавача послуг.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини