Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СТРОК ДІЇ ЗВІТУ ПРО ОЦІНКУ

27 жовтня 2014, 09:03
232
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховний Суд, переглядаючи спір у справі № 6-124цс14, дійшов обов'язкового для застосування правового висновку, згідно з яким проведення публічних торгів з реалізації майна за ціною, визначеною відповідно до застарілого звіту про оцінку майна, є порушенням встановлених законодавством правил про порядок реалізації майна на публічних торгах.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

ВСУ, виходячи з положень частини 5 статті 58 Закону «Про виконавче провадження» та пункту 3.2 Тимчасового положення про порядок проведення публічних торгів дійшов висновку, що звіт про оцінку майна діє, якщо з дня його підписання до дня проведення торгів пройшло не більше шести місяців. Після закінчення шестимісячного строку обов'язковою умовою призначення та проведення публічних торгів є отримання нового звіту про оцінку майна.

Таким чином, проведення публічних торгів з реалізації майна за ціною, визначеною відповідно до звіту про оцінку майна, що втратив силу, є порушенням встановлених законодавством правил про порядок реалізації майна на публічних торгах, у тому числі правил про визначення стартової ціни реалізації майна.

ПРОТЕ:

Таке рішення означає, що бізнес нестиме великі витрати на оплату роботи оцінювачів у тих ситуаціях, коли виконавче провадження затягується.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини