Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КАСОВІ АПАРАТИ В РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ

22 жовтня 2014, 09:06
218
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба має намір переконати Кабмін у необхідності застосування реєстраторів розрахункових операцій у роздрібній торгівлі, повідомив Голова ДФС Ігор Білоус під час зустрічі з членами Співтовариства бізнес-лідерів (CEO Club Ukraine).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Запропоновано включити до урядового пакета законопроектів з питань податкової реформи позицію щодо обов'язкового застосування РРО всіма суб'єктами господарювання в системі роздрібного продажу, за винятком торгівлі на ринках та виїзної торгівлі. Розширення сфери застосування контрольно-касових апаратів - принципова позиція ДФС.

«Розширення сфери застосування контрольно-касових апаратів запобіжить тінізації малого бізнесу у зв'язку із забороною перевірок. Втратять виробники та продавці необлікованого товару, контрабанди та контрафакту. Зате виграє легальний бізнес і держава в цілому», - зауважив Голова Державної фіскальної служби.

ПРОТЕ:

Позиція ДФС зрозуміла: застосування РРО спрощує контроль за доходами підприємців. Однак їх впровадження й обслуговування вимагає додаткових витрат, що можуть бути економічно невиправданими для багатьох дрібних підприємців.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини