Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ТРУДОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО ДЛЯ КРИМУ

16.10.2014, 09:00
123
0

У Криму з 2015 року діятиме трудове законодавство РФ
У Криму з 2015 року діятиме трудове законодавство РФ

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон про застосування з 2015 року в Криму та Севастополі російського трудового законодавства.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Встановлюється, що в період до 1 січня 2015 року до трудових відносин, що виникли на територіях Криму та Севастополя, поряд з трудовим законодавством Російської Федерації застосовуються закони, які діяли раніше на цих територіях, в частині, що не суперечить російському трудовому законодавству.

Водночас умови трудових договорів, що не відповідають вимогам федеральних законів Російської Федерації, припиняють дію з 1 січня 2015 року.

ПРОТЕ:

Законом «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» передбачено, що в Криму повинно застосовуватись українське законодавство про працю. Тому українським підприємствам, відокремлені підрозділи яких продовжують роботу на території півострова, доведеться складати трудові договори таким чином, щоб вони відповідали одночасно нормам українського та російського законодавства.


Увійдіть, щоб залишити коментар