Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КОРДОН НА ЗАМКУ

26 вересня 2014, 09:06
151
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

РНБОУ доручила уряду в найкоротші терміни вирішити питання про тимчасове закриття пунктів пропуску на кордоні з РФ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Закрити пункти пропуску планується для автомобільного, морського та пішохідного сполучення, а в разі потреби і для інших видів сполучення (повітряного, залізничного). Заборона поширюватиметься і на транзитні перевезення.

Слід зазначити, що заборона почне діяти не одночасно з набранням чинності рішенням РНБОУ, а лише після прийняття відповідного рішення Кабміну. У ньому буде перелічено пункти пропуску, що підлягають тимчасовому закриттю, а також зазначено строк, на який вони закриваються. Тому залишається ймовірність того, що заборона не буде абсолютною і частина пунктів пропуску продовжить працювати.

У будь-якому разі, це означає, що бізнес, який змушений здійснювати перевезення через кордон України з РФ, зазнає фінансових втрат (як мінімум у зв'язку з необхідністю обирати довші маршрути). Що ж до транзиту через Україну між європейськими країнами та РФ, то найімовірніше його обсяги будуть зведені до мінімуму.

ПРОТЕ:

Варто пам'ятати, що йдеться не про заборону перевезень до/із РФ, а лише про неможливість користуватися певними пунктами пропуску. Тому, якщо до сфери ваших інтересів входять автомобільні перевезення до РФ, варто почати обмірковувати обхідні маршрути, зокрема через Білорусь.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини