Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

КОРДОН НА ЗАМКУ

26.09.2014, 09:06
100
0

Огляд правових подій: п'ятниця, 26 вересня 2014
Огляд правових подій: п'ятниця, 26 вересня 2014

ПРАВОВА ПОДІЯ:

РНБОУ доручила уряду в найкоротші терміни вирішити питання про тимчасове закриття пунктів пропуску на кордоні з РФ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Закрити пункти пропуску планується для автомобільного, морського та пішохідного сполучення, а в разі потреби і для інших видів сполучення (повітряного, залізничного). Заборона поширюватиметься і на транзитні перевезення.

Слід зазначити, що заборона почне діяти не одночасно з набранням чинності рішенням РНБОУ, а лише після прийняття відповідного рішення Кабміну. У ньому буде перелічено пункти пропуску, що підлягають тимчасовому закриттю, а також зазначено строк, на який вони закриваються. Тому залишається ймовірність того, що заборона не буде абсолютною і частина пунктів пропуску продовжить працювати.

У будь-якому разі, це означає, що бізнес, який змушений здійснювати перевезення через кордон України з РФ, зазнає фінансових втрат (як мінімум у зв'язку з необхідністю обирати довші маршрути). Що ж до транзиту через Україну між європейськими країнами та РФ, то найімовірніше його обсяги будуть зведені до мінімуму.

ПРОТЕ:

Варто пам'ятати, що йдеться не про заборону перевезень до/із РФ, а лише про неможливість користуватися певними пунктами пропуску. Тому, якщо до сфери ваших інтересів входять автомобільні перевезення до РФ, варто почати обмірковувати обхідні маршрути, зокрема через Білорусь.


Увійдіть, щоб залишити коментар