Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ЗМІНИ У СФЕРІ IT

23.09.2014, 09:02
123
0

Реалізація авторського права у сфері програмної індустрії
Реалізація авторського права у сфері програмної індустрії

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Держслужба інтелектуальної власності активно працює над приведенням законодавства України, що регулює питання авторського права у сфері IT, у відповідність із законодавством ЄС.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Основне питання стосується майнових прав на комп'ютерні програми, створені у зв'язку з виконанням трудового договору. Так, до законодавства планується внести зміни, згідно з якими права на службовий твір будуть закріплені за роботодавцем, що відповідає міжнародній практиці та законодавству ЄС.

Крім того, планується змінити вимоги національного законодавства до форми та змісту договорів у сфері авторського права в контексті розробки вільного програмного забезпечення, а також вирішити питання існування безоплатних договорів з розпорядження майновими правами інтелектуальної власності та ліцензії кінцевого споживача у сфері інформаційних технологій.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що на сьогодні за чинним законодавством усі майнові права на службовий твір можна передати роботодавцю. Мабуть, йдеться про передачу в тому числі й немайнових прав.


Увійдіть, щоб залишити коментар