Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РЕАЛІЗАЦІЯ АЛКОГОЛЮ ТА СИГАРЕТ

22 вересня 2014, 09:01
215
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Як повідомляє прес-служба Київського управління Міндоходів, в Україні продаж сигарет і алкоголю через інтернет-магазини суперечить нормам чинного законодавства.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно з чинним законодавством для реалізації алкогольних напоїв та сигарет суб'єкт господарювання повинен мати торгове приміщення (будівлю) площею не менше 20 квадратних метрів, з відповідним торгово-технологічним обладнанням (вітрини, прилавки, пристінні гірки тощо), охоронною та протипожежною сигналізацією, з достатнім освітленням, опаленням і вентиляцією, а у випадках, передбачених законодавством, забезпечити умови для застосування реєстраторів розрахункових операцій, зберігання матеріальних цінностей. Роздрібна торгівля тютюновими виробами повинна здійснюватися за наявності відповідних складських приміщень для належного зберігання та реалізації тютюнових виробів.

ПРОТЕ:

Як бачимо, держава у черговий раз виявилася не готовою до сучасних технологій. І якщо судити за позицією Київської ДПІ, незабаром інтернет-магазини чекає хвиля перевірок, оскільки чиновники замість внесення необхідних змін до законодавства обрали шлях заборон.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини