Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

БІЗНЕС ЗАХИСТЯТЬ ВІД ПРАВООХОРОНЦІВ

22.09.2014, 09:06
61
0

Огляд правових подій: понеділок, 22 вересня 2014
Огляд правових подій: понеділок, 22 вересня 2014

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінекономрозвитку підготувало законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімізації протиправного втручання правоохоронних органів у господарську діяльність та захисту права власності».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Дві ключові ідеї проекту - практична реалізація принципу рівності повноважень держави та бізнесу і зменшення можливостей використання рейдерських схем.

Так, принцип рівності планується реалізувати відповідно до європейського підходу: будь-які обмеження на громадянина або суб'єкта господарської діяльності може накласти тільки суд.

Використання рейдерських схем вилучення за надуманими приводами бланків, печаток, штампів і носіїв інформації підприємств планується зупинити шляхом введення персональної кримінальної відповідальності співробітників правоохоронних органів відповідно до заподіяної шкоди.

Очікується, що прийняття законопроекту дозволить обмежити можливості для корупційного впливу контролюючих органів у сфері господарської діяльності шляхом надання судам виняткової компетенції в питаннях будь-яких обмежень діяльності підприємств.

ПРОТЕ:

Великий вплив на реальний ефект від прийняття цього проекту матиме те, чи буде він застосовуватися повною мірою або звернення жертв неправомірних дій правоохоронців успішно відправлятимуться під сукно.


Увійдіть, щоб залишити коментар