Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

МІНФІН ГОТОВИЙ РОЗРАХУВАТИСЯ ІЗ РФ

19 вересня 2014, 09:03
161
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністр фінансів нагадав, що РФ може забажати дострокового погашення єврооблігацій України на 2 млрд доларів, якщо держборг нашої країни перевищить показник у 65% ВВП.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Варто зазначити, що Олександр Шлапак не виключає, що подібний показник буде досягнутий вже наступного року і РФ негайно скористається своїм правом.

Утім, за словами Міністра, особливої проблеми в цьому немає, оскільки умови угоди з МВФ про використання кредиту stand by передбачають можливість використання отриманих Україною коштів, у тому числі і на погашення боргу перед Росією за розміщеними в 2013 році єврооблігаціями. Тому про реструктуризацію боргу поки не йдеться.

Крім того, вже найближчим часом планується виділення Україні відразу двох траншів кредиту від МВФ, що дозволить поліпшити фінансове становище країни.

ПРОТЕ:

У цьому ж виступі пан Шлапак заявив, що зараз на рахунках Держказначейства знаходиться 9 млрд гривень і 2 млрд доларів. А з надходженням грошей від МВФ може статися затримка, що ми бачили не так давно на прикладі другого траншу, який був виділений тільки у вересні (хоча планувалося його отримання ще у червні).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини