Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАХИСТ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ У ЗОНІ АТО

15 вересня 2014, 09:03
188
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін підтримав підготовлені зміни до ст. 25 Закону «Про відпустки», які передбачають, що працівникам, які через проведення антитерористичної операції не можуть знаходитися на своїх робочих місцях, надаватимуться відпустки за місцем роботи без збереження заробітної плати.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Міністр соціальної політики Л. Денисова зазначила, що коли багато працівників на сході України через бойові дії не можуть знаходитися на своїх робочих місцях, навіть залишаючись у межах своїх місць проживання, вважати такі факти нез'явленнями на роботу без поважних причин не можна. При цьому в законодавстві поки що залишається неврегульованим правовий механізм збереження трудових відносин між такими працівниками та їх роботодавцями. У разі прийняття парламентом зазначених змін, працівники матимуть можливість отримати відпустку без збереження заробітної плати на період проведення АТО у відповідному населеному пункті. При цьому враховуватиметься час, необхідний для повернення до місця роботи (але не більше ніж сім календарних днів після прийняття рішення про припинення АТО). Це дозволить не лише зберегти за собою робоче місце, але й зараховувати час такої відсутності на робочому місці до трудового стажу.

ПРОТЕ:

Цікаво, як вирішили питання з тими підприємствами, які вже були вимушені припинити роботу і розлучитися зі своїми працівниками. Чи про нього просто забули?

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини