Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ГМО

1.09.2014, 09:01
110
0

Для досліджень тварин та ГМО скоротять кількість документів
Для досліджень тварин та ГМО скоротять кількість документів

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін схвалив законопроект «Про внесення змін до деяких законів України, що регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Проект розроблено з метою зменшення регуляторного тиску на суб'єктів господарювання, зменшення кількості документів дозвільного характеру й адміністративних процедур. Зокрема, передбачено:

- скасування дозволу на проведення робіт з експериментальними тваринами та посилення відповідальності за належним дотриманням Закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» адміністрацією закладу, який проводить такі роботи;

- скасування дозволу на ввезення продукції, отриманої з використанням ГМО для науково-дослідних цілей;

- можливість ввезення незареєстрованих ГМО та продукції, отриманої з використанням ГМО, призначеної виключно для науково-дослідних цілей у замкнутих та відкритих системах або для державних апробацій (випробувань), за умови надання повідомлення Міносвіти.

ПРОТЕ:

Як нескладно помітити, спрощення стосуються передусім науково-дослідної діяльності. А ось виробництво та використання у виробництві ГМО і продукції, отриманої з використанням ГМО, дерегуляції не підлягатиме.


Увійдіть, щоб залишити коментар