Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР ТА ФОП

27 серпня 2014, 09:00
135
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба роз'яснила, що фізособи-підприємці не сплачують військовий збір з доходів, отриманих від підприємницької діяльності.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Фіскальна служба нагадала підприємцям, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким, зокрема, встановлено військовий збір. Ставка військового збору становить 1,5% від об'єкта оподаткування і нараховується на доходи у вигляді заробітної плати або інших виплат, пов'язаних з трудовими відносинами або з цивільно-правовими договорами, а також у вигляді виграшу в лотереї та виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

При цьому військовий збір не стягується з ФОП. Фіскальна служба підкреслила, що фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, незалежно від того, на якій системі оподаткування вони перебувають, не сплачують за себе військовий збір з доходів, отриманих у рамках їх підприємницької діяльності.

ПРОТЕ:

ФОП є податковими агентами, у разі якщо самі здійснюють виплати найманим працівникам або фізособам за цивільно-правовими договорами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини