Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

22 серпня 2014, 13:00
361
0
Реклама

День незалежності України - велике національне свято для всього українського народу. Цей день символізує свободу та щасливе майбутнє для нашої країни. Однак сьогодні він набув особливого значення!

На честь 23-ї річниці незалежності України Єдина інформаційна платформа ЛІГА:ЗАКОН для всіх вбралася у святкову вишиванку, а також за замовчуванням матиме український інтерфейс.

(Новий дизайн фону «Вишиванка» та українську мову можна легко змінити, натиснувши на функціональній панелі «Мої налаштування» та обравши потрібний фон чи мову.)

Кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас, тестом на зрілість, терпіння, людяність, силу. Нині вже ніхто не сумнівається, що ми - українці - спроможні відчайдушно боротися за свою країну, український бізнес, єднатися заради спільної мети - побудови розвиненої ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ.

Зі свого боку запевняємо вас, що кожного дня ми пильнуємо, щоб жодна важлива правова подія не залишилася поза вашою увагою, ретельно підбираємо для вас актуальну інформацію та аналізуємо її наслідки, аби бути надійною опорою українському бізнесу сьогодні й повсякчас!

Ми віримо і знаємо - скоро в Україні запанує мир і злагода!


Зі святом всіх НАС!
Слава незалежній Україні!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини