Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТИТЬ ПРАВА СПОЖИВАЧІВ

22.08.2014, 09:04
135
0

Позапланові перевірки бізнесу можуть відновити із серпня
Позапланові перевірки бізнесу можуть відновити із серпня

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Держспоживінспекцією розроблено проект розпорядження КМУ «Про надання дозволу Державній інспекції України з питань захисту прав споживачів на проведення протягом серпня - грудня 2014 року відповідних перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - підприємців».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Держспоживінспекція хоче відновити позапланові перевірки бізнесу, раніше заборонені Міністерством економічного розвитку та торгівлі до кінця поточного року в рамках загального курсу уряду на дерегуляцію національної економіки. «Дозволити Державній інспекції України з питань захисту прав споживачів проводити позапланові заходи за зверненнями фізичних та юридичних осіб про порушення суб'єктом господарювання вимог законодавства», - йдеться у проекті відповідного документа.

ПРОТЕ:

Схоже, мораторій на позапланові перевірки чекає доля Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Спочатку непоганий документ, що давав бізнесу істотні переваги у відносинах з контролюючими органами, обріс величезною кількістю винятків, оскільки кожне відомство намагалося вивести себе з-під дії його норм, та фактично став вузькопрофільним. Утім, оптимізм вселяє те, що після 17 серпня 2014 року список винятків істотно скоротився.


Увійдіть, щоб залишити коментар