Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ЩО ДФС ОБІЦЯЄ БІЗНЕСУ?

22.08.2014, 09:03
105
0

Перспективи створення Служби фінансових розслідувань
Перспективи створення Служби фінансових розслідувань

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Перший заступник глави Державної фіскальної служби розповів про перспективи створення Служби фінансових розслідувань. Основна мета - кардинальна зміна типу відносин та зниження напруги між бізнесом і державою.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Пріоритетними напрямами роботи відомства буде боротьба з тіньовою економікою, відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом, боротьба з корупцією, а також контроль за витратами чиновників.

Основне завдання, яке ставиться перед відомством - боротьба з неконтрольованими тіньовими потоками: конвертами, податковими ямами, контрабандою, виведенням коштів за кордон.

Перевірки малого та середнього бізнесу припиняться. Буде визначено конкретний перелік ризиків. І якщо у підприємства їх немає, то не буде і підстав його перевіряти. Відбір буде комп'ютеризовано, що виключить корупційну складову та мінімізує контакти чиновників з бізнесом.

Законопроект, що регулює роботу СФР, наразі знаходиться на розгляді в парламентських комітетах.

ПРОТЕ:

Враховуючи ключові завдання СФР, мало віриться в те, що малий і середній бізнес рідко бачитиме її співробітників. Адже на сьогодні робота з конвертами та податковими ямами - одна з найпоширеніших претензій з боку податківців.


Увійдіть, щоб залишити коментар