Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СУД АБО ДЕРЖПІДПРИЄМНИЦТВО

11 серпня 2014, 09:01
168
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Експертно-апеляційна рада при Держпідприємництві за підсумками проведеного засідання звернула увагу підприємців на перевагу оскарження рішення про анулювання ліцензії на певний вид діяльності саме в Держпідприємництві.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, Держпідприємництво підкреслило, що органи ліцензування, які здійснюють перевірки підприємців на предмет дотримання ліцензійних умов, на підставі листів прокуратури, порушують норми законодавства про контроль. Адже вимога прокуратури без надання постанови не є підставою для проведення позапланової перевірки.

Крім того, Держпідприємництво нагадало, що рішення про анулювання ліцензії набуває чинності через 30 днів з дня його прийняття. У тому разі, якщо підприємець оскаржує рішення про анулювання ліцензії в експертно-апеляційну раду при Держпідприємництві, дія такого рішення органу ліцензування зупиняється, поки не буде вирішено питання з ліцензією. У той же час, у разі оскарження рішення про анулювання ліцензії в судовому порядку, таке рішення все одно набуває чинності.

ПРОТЕ:

Не варто забувати, що уряд має рішучий намір ліквідувати Держпідприємництво і замінити його іншим органом з поки не зрозумілими повноваженнями.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини