Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АУДИТ У АГРАРІЇВ - ЕКСПОРТЕРІВ ДО ЄС

1 серпня 2014, 09:03
167
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Триває аудит сільгоспвиробників, які заявили про бажання та готовність експортувати до країн Європейського Союзу молочні продукти, яловичину, свинину, м'ясо кролів та безкілевої птиці. У зв'язку з цим Держфітослужба оприлюднила графік виїздів на перевірки таких підприємств станом на кінець липня.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Наразі проводиться комплексна робота з підготовки виходу української сільськогосподарської продукції на ринок ЄС. Ця робота включає не лише адаптацію національного законодавства та технологічну підготовку аграріїв, але й проведення аудиту майбутніх експортерів. На першому етапі перевірки здійснюються ревізорами Держфітослужби. Згідно із затвердженим графіком у серпні буде проінспектовано перспективних експортерів у Житомирській, Київській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях. За результатами цих перевірок буде сформовано перелік підприємств, які будуть запропоновані інспекторам FVO для програми візиту верифікації в Україну.

ПРОТЕ:

До речі, аудит - не єдиний вид заходів з підготовки до перевірки інспекторами ЄС, оскільки протягом літа проводяться спеціальні тренінги для аграріїв з підготовки до таких візитів (Держфітослужба регулярно інформує про ці заходи).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини