Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАКОННЕ ВИРОБНИЦТВО КОРМІВ

23 липня 2014, 09:06
313
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін подав до парламенту законопроект № 4280а «Про корми», яким передбачено регулювання виробництва, транспортування та обігу кормів, а також, серед іншого, визначено штрафи за порушення в цій сфері.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законопроектом визначаються права й обов'язки операторів ринку кормів, встановлюються вимоги до упаковки кормів, до їх зберігання, поширення й увезення на територію України, регулюються особливості інших видів діяльності в цій сфері. Зокрема, законопроект передбачає заборону на ввезення (пересилання) на митну територію України небезпечних (чи ймовірно небезпечних) або неправильно упакованих кормів. Окремий блок положень стосується введення відповідальності за порушення у сфері виробництва й обігу кормів. Так, пропонується доповнити КУпАП новими складами адміністративних правопорушень, що передбачають відповідальність за відсутність реєстрації потужностей виробництва кормів, неправильне маркування кормів, введення в обіг незареєстрованих, прострочених, небезпечних кормів, невиконання вказівок про відкликання або виведення з обігу кормів тощо. Розробники законопроекту прогнозують у разі його схвалення законодавцем, серед іншого, поліпшення фінансово-економічного стану сільгоспвиробників, а також збільшення обсягу виробництва та рівня споживання продукції тваринництва.

ОДНАК:

Нові норми вимагатимуть нових витрат для учасників ринку. А от гарантій того, що ці витрати окупляться, ніхто дати не може.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини