Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Перенесення мобільних номерів буде можливе з 1 травня 2019 року

10 серпня 2018, 08:53
202
0
Реклама

У травні наступного року абоненти зможуть переходити від одного оператора до іншого з повним збереженням свого номера. Іншими словами, в Україні в мережах мобільного зв'язку почне надаватися послуга перенесення абонентських номерів (MNP). Про це йдеться в рішенні НКРЗІ №413 від 07.08.2018.
До 01.02.2019 має завершитися створення локальних баз даних мобільних операторів і їх підключення до централізованої бази даних ДП «Укрчастотнагляд» (адміністратора цієї бази).
Проведення найближчій наради для обговорення стану виконання заходів орієнтовного плану НКРЗІ запланувала на 16.08.2018.
Нагадаємо, що ще у вересні 2015 ДП «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) оголосило про початок процедури державних закупівель послуг створення і впровадження централізованої бази даних, необхідної для запуску послуги MNP. У першому тендері взяли участь чотири компанії. 5 листопада УДЦР повідомив, що жоден з учасників не надав повного пакету документів, передбаченого законом про здійснення держзакупівель, і оголосив про повторне проведення конкурсу. У повторному тендері взяли участь вже шість компаній. 25.01.2016 УДЦР оголосив переможця, але інші учасники торгів бурхливо висловили свою незгоду з прийнятим рішенням. В кінці квітня 2016 УДЦР переглянув результати тендеру, як того вимагало рішення Антимонопольного комітету від 18.03.2016, та призначив переможцем компанію «Ес Ай Центр». Це рішення також викликало невдоволення з боку тих, хто програв, але змінювати його не стали. У квітні 2017 Держслужба спеціального зв'язку та захисту інформації дозволила мобільним операторам почати роботи з проектування своїх мереж для надання послуги MNP.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини