Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

«Одноосібників» стимулюють стати фермерами

13 серпня 2018, 09:42
427
0
Реклама

Президент підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» (законопроект №6490-д). Вважається, що його реалізація дозволить створити умови для появи сімейних фермерських господарств та виведення з тіні підприємницької діяльності в агарної сфері, що позитивно вплине на зростання надходжень до місцевих бюджетів від сплати податків і створення нових робочих місць на селі.
Після вступу Закону в силу, підприємці, які організували фермерські господарства, будуть ставитися до платників єдиного податку четвертої групи.
Передбачається надання державної допомоги по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (від 10% до 90% мінімального страхового внеску) для кожного члена фермерського господарства протягом 10 років. Робитися це буде за рахунок коштів державного бюджету через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів сімейного фермерського господарства.
Документ також уточнює ряд положень про створення та діяльність сімейного фермерського господарства без отримання статусу юридичної особи.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини