Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Доведеться познайомити регулятора зі своїм аудитором

15 серпня 2018, 17:50
209
0
Реклама

Закон «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» говорить, що підприємства, що представляють суспільний інтерес, до підписання договору про аудит фінансової звітності повинні інформувати про потенційний аудитора орган, в який будуть подавати звіт.
Для реалізації цього положення Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку розробила проект форми такого повідомлення, якої повинні будуть користуватися «її» підприємства. У ній, крім звичайних відомостей про юридичну або фізичну особу, потрібно буде вказати очікувану тривалість виконання завдання з аудиту, а також повідомити, що у претендента немає обмежень на надання аудиторських послуг, які йому планується доручити. Причому підписує це повідомлення керівник підприємства-замовника, який підтверджує правильність наведених відомостей про аудитора.
Нагадаємо, що відповідно до Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», до підприємств, що становлять суспільний інтерес, належать емітенти цінних паперів, які допущені до торгів на фондових біржах або за якими здійснено публічну пропозицію, банки, страховики, недержавні пенсійні фонди, інші фінансові установи (крім мікро- і малих підприємств) і великі підприємства. До останніх відносяться підприємства, які відповідають як мінімум двом з трьох критеріїв: балансова вартість активів - більш 20 млн євро; чистий річний дохід від реалізації - понад 40 млн євро; середня кількість працівників - більше 250 чоловік.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини