Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вимоги до якості молока і молочних продуктів можуть бути посилені

16 серпня 2018, 17:38
185
0
Реклама

Мінагрополітики розробив проект наказу, що передбачає запровадження нових стандартів у виробництві, переробці та введенні в обіг молока та молочних продуктів у промислових цілях.

Вимоги встановлюють, зокрема, нові критерії вмісту мікроорганізмів та соматичних клітин. При цьому допустимі норми будуть щорічно знижуватись до 2022 року. Частоту відбору зразків і проведення досліджень визначатимуть самі оператори ринку, проте це повинно відбуватись не рідше, аніж два рази на місяць. Окрім зазначених, для молока встановлюються також інші показники (питома вага, температура замерзання тощо).

Вимоги також стосуються виробничих аспектів, як то утримання тварин, застосування до них ветеринарних лікарських та імунобіологічних засобів. Встановлені вони також до приміщень та обладнання, що використовуються для збору, первинної переробки та транспортування молока і молокопродуктів.

Окремо визначаються вимоги щодо термічної обробки молока, молозива і молочної сировини та їх пакування. Так, молоко повинно пакуватись безпосередньо після проходження термічної обробки.

Очікується що для експортерів та операторів ринку, які виявили готовність до здійснення експорту, вимоги вступлять у дію з моменту опублікування. Для всіх інших - з 1 січня 2019 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини