Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Буде спрощено процедуру оформлення та видачі дозволів на міжнародні перевезення

17 серпня 2018, 14:21
187
0
Реклама

Мінінфраструктури підготувало проект наказу, що вносить зміни до порядку оформлення і видачі дозволів на міжнародні автомобільні вантажопасажирські перевезення. Пропонується з 1 січня 2019 року запровадити систему попереднього електронного замовлення таких дозволів.

Основною метою системи буде недопущення створення штучного дефіциту дозволів, що виникає через недотримання автомобільними перевізниками строків їх використання та повернення. Йдеться про те, що недобросовісні перевізники вибирають квоту (особливо наприкінці року), не використовуючи дозволи у відведений період. Відсутність вільних дозволів призводить до несвоєчасного виконання іншими перевізниками взятих на себе зобов'язань.

Запровадження попереднього замовлення через електронну інформаційну систему дасть можливість перевізнику отримати гарантії оформлення йому дозволу на перевезення ще до початку завантаження транспортного засобу.

Проектом також передбачено нанесення на бланк дозволу відомостей про автомобільного перевізника у вигляді унікального ідентифікатора (QR- чи штрих-коду) з метою унеможливлення передачі дозволу іншій особі та здійснення будь-яких виправлень у ньому.

Попереднє замовлення дозволів здійснюється перевізником через персональний електронний кабінет. Протягом семи календарних днів він має право внести зміни. Якщо перевізник не скористається 80% з 10 чи більше замовлень, він позбавлятиметься можливості робити попереднє замовлення протягом 14 днів після спливу строку.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини