Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Білорусь і Туреччина планують відновити судноплавство по Дніпру

20 серпня 2018, 10:38
257
0
Реклама

За повідомленням білоруського інформагентства «БЕЛТА», активізувалися білорусько-турецькі переговори про створення вантажного сполучення по Дніпру.

Суть проекту полягає у тому, щоб завантажувати на території Білорусі судна змішаного класу (річка-море), які зможуть доставляти вантажі через Чорне море до країн Європи, Азії та Африки. Очікується, що відправною точкою в Білорусі стане глибоководна ділянка Дніпра на кордоні з Україною, в районі села Нижні Жари (Гомельська область). Фарватер річки на ділянці між портом і Київським водосховищем планується поглибити. В якості інвестора будуть виступати турецькі компанії, представники яких відвідали Білорусь.

Говориться також про те, що дана тема обговорювалася раніше і з представниками української сторони. Зокрема, в 2017 році керівники Гомельської та Херсонської областей, а також представники однієї з великих миколаївських компаній підписали тристоронній меморандум про співпрацю і партнерство з метою реалізації проекту з відновлення судноплавства по Дніпру.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини