Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Система автоматичної перевірки електронних декларацій стала на крок ближче

21 серпня 2018, 10:41
257
0
Реклама

Національному агентству з питань запобігання корупції передано програмне забезпечення системи логічного та арифметичного контролю декларацій Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як повідомляють у НАЗК програмне забезпечення системи розроблене на замовлення Програми розвитку ООН в Україні за підтримки уряду Данії та схвалене групою контролю якості.

Разом з тим, запрацювати ПЗ зможе лише після отримання у Держспецзв'язку атестата відповідності комплексної системи захисту інформації, що відбудеться не раніше, аніж наприкінці вересня.

В результаті запровадження системи НАЗК отримає інструмент для проведення логічного та арифметичного контролю декларацій, а також автоматизованого обміну інформацією з іншими державними реєстрами та інформаційними базами даних. Про це, а також про проблеми, що супроводжують процес її створення, ми писали раніше.

Створення та впровадження системи логічного та арифметичного контролю декларацій передбачено відповідним Планом заходів, затвердженим розпорядженням Кабінету міністрів від 08.11.2017 №787-р.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини