Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні стане більше світлокліматичних зон

30 серпня 2018, 14:00
172
0
Реклама

Мінрегіон планує ввести нові ДБН щодо мінімального природного освітлення приміщень, в результаті зміняться вимоги до розміру вікон при будівництві будівель.

Мінімальна площа вікон залежить від того, в який світлокліматичній зоні планується будівництво. Зараз на території України їх дві. Перша зона включає Одеську область і АР Крим, друга - решту території.

У разі прийняття документу світлокліматичних зон стане чотири. Перша включатиме Житомирську, Хмельницьку, Тернопільську, Рівненську, Івано-Франківську, Львівську та Волинську області. Друга - Закарпатську, Чернівецьку, Вінницьку, Київську, Чернігівську і Сумську. До третьої зони планують віднести Кіровоградську, Дніпропетровську, Харківську, Полтавську, Черкаську, Донецьку та Луганську області. Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька області і Крим мають увійти в четверту зону.

Очікується, що нові ДБН будуть поширюватися на проектування освітлення приміщень в житлових, цивільних, промислових будівлях і спорудах, на територіях промислових і сільськогосподарських підприємств, а також на проектування зовнішнього освітлення населених пунктів, в тому числі, вулиць, доріг і парків.

***

Нагадаємо, що в ІПС ЛІГА:ЗАКОН міститься багато аналітичних матеріалів, присвячених окремим аспектам будівельної діяльності. Наприклад, в розділі «Ситуації для бізнесу» можна прочитати про:

- «Основні етапи будівництва багатоквартирного житлового будинку. Юридичний аспект»;

- «Будівництво промислового об'єкта чи шкідливого виробництва. Про що треба знати»;

- «Втрачено документи щодо введення об'єкта нерухомості в експлуатацію. В архівах також документи знищено. Що робити?».

У розділі «Алгоритми дій для бізнесу» можна знайти такі бізнес-схеми:

- «Процедура реєстрації прав на нерухомість та їх обтяжень»;

- «Оформлення проекту землеустрою при формуванні нової земельної ділянки».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини