Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Перевізники отримали електронний кабінет

31 серпня 2018, 17:05
207
0
Реклама

30 серпня в Україні запрацював електронний кабінет перевізника. Він доступний на сайті та на урядовому порталі у розділі «Електронні послуги».

В кабінеті доступно п'ять електронних послуг, завдяки яким вантажні та пасажирські автоперевізники зможуть отримувати, розширювати, звужувати та анулювати ліцензії, а також оперативно повідомляти про зміну своїх даних (персонал, транспорт, матеріально-технічну базу). Зайти в сервіс можна за допомогою ЕЦП.

Також із запуском послуги стали відкритими дані Реєстру перевізників. Кожен відвідувач, ввівши, наприклад, номер авто, зможе дізнатися назву та контактні дані перевізника, його маршрути, інформацію про наявні дозволи та накладені штрафи. Також можна перевірити наявність, тип та строк дії ліцензії.

Очікується, що електронний кабінет стане єдиною точкою доступу всіх перевізників до адмінпослуг «Укртрансбезпеки» та виключить особисте спілкування з чиновниками.

Кабінет планують поповнювати новими можливостями. Зокрема, щодо оформлення дозволів, оплати ліцензій та штрафів. Крім того, передбачається, що сервіс буде взаємодіяти ще з деякими держреєстрами.

***

Нагадаємо, що в ІПС ЛІГА:ЗАКОН міститься багато аналітичних матеріалів, присвячених окремим аспектам перевезень. Наприклад, в розділі «Ситуації для бізнесу» можна прочитати про:

- «Організація діяльності таксі»;

- «Ліцензія на перевезення пасажирів і вантажів»;

- «Заправляєте підрядника? Зареєструйтеся платником акцизу на пальне»;

- «Автомобілі з іноземною реєстрацією: умови використання з особистою та комерційною метою»;

- «Відповідальність залізниці за неякісні пасажирські перевезення».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини