Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Реалізація Експортної стратегії: діалог влади з бізнесом

10 вересня 2018, 17:32
203
0
Реклама

7 вересня у Києві завершилися анонсовані Другі національні консультації з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій. За офіційною інформацією, їх учасниками стали близько 600 представників бізнес- та галузевих асоціацій, організацій, освітніх закладів, а також профільних експертів, представників законодавчої, виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Результатом стало сформоване бачення та стратегічні цілі кожного із визначених секторів та крос-секторів: інформаційно-комунікаційні технології, харчова і переробна промисловість, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден, креативні індустрії, машинобудування, інновації для експорту, вдосконалення навичок, транспортування та спрощення умов торгівлі, торговельна інформація та просування експорту. Окрім того, плани були наповнені відповідними заходами, визначені основні стейкхолдери і виконавці.

Нагадаємо, що восени Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту запускають безкоштовну освітню платформу Creative Export Ukraine, розраховану на українських підприємців та експортерів - представників креативних індустрій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини