Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

«Погану поведінку» постачальників криптовалют поставлять під контроль

11 вересня 2018, 14:00
206
0
Реклама

7 вересня Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій (ASIC) випустила корпоративний план на 2018-2022 роки. Серед основних напрямків діяльності в документі визначено: моніторинг загроз шкоди від ICO(початкові пропозиції криптомонет) і криптовалюти.

На 2018-2019 роки ASIC планує розробку нової структури, яка буде застосовувати «принципи регулювання постачальників ринкової інфраструктури для криптобірж» і буде втручатися у випадках «поганої поведінки і потенційної шкоди для споживачів і інвесторів». Поточні принципи передбачають, зокрема, схему ліцензування для контролю за операторами фінансового ринку, розрахунковими об'єктами, похідними торговими операції і учасниками ринку. Також криптобіржі в Австралії повинні відповідати стандартам реєстрації клієнтів і протидії відмиванню грошей.

Хоча відповідних правил для криптобірж поки не було опубліковано, але в минулому році регулятор видав рекомендації для підприємств, які бажають провести ICO.

***

Нагадаємо, що в ІПС ЛІГА:ЗАКОН міститься багато аналітичних матеріалів, присвячених окремим аспектам регулювання криптовалют. Наприклад, в розділі «Ситуації для бізнесу» можна прочитати про «Володіння криптовалютою».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини